Стратегія розвитку 2020

04.04.2016
Назад до списку новин

На сучасному етапі розвитку світ переживає загострення економічних, соціальних та екологічних проблем в глобальному масштабі. Тим паче, Україна знаходиться в найскладнішому періоді свого розвитку.

Прийнята Стратегія Сталого Розвитку “Україна – 2020″ є важливим орієнтиром потенційних змін в Україні.

Україна має засоби для реалізації концепції свого розвитку, серед яких, у тому числі, наявність численного корпусу висококваліфікованих робітників, інженерно-технічних і наукових працівників, спроможних забезпечити наукоємні технології виробничо-технічних секторів сучасної економіки.

ДП «ГИПРОКОКС», є флагманом українських інжинірингових фірм, розробляє узгоджений із загальною стратегією Стратегічний план діяльності ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ КОКСОХІМІЧНОЇ ПРОМІСЛОВОСТІ» на період 2016 – 2020 роки, спрямований на досягнення основної мети підприємства – отримання прибутку.

Основний акцент зроблено на розробку і розвиток нових технічних рішень, впровадження яких дозволить мінімізувати потенційним замовникам витрати CAPEX та OPEX, техногенні та екологічні загрози при експлуатації коксохімічних об’єктів.

Так само для збереження конкурентоспроможності на ринку інжинірингових послуг, ГИПРОКОКС диверсифікує напрямки своєї діяльності.

З огляду на сучасні тенденції українського енергетичного ринку – недостатність природних запасів нафти та газового конденсату, підвищення цін на газ і моторне паливо, сьогодні підприємство працює над застосуванням різних технологій газифікації вугілля з отриманням синтетичного газу (синтез-газу) і його використанням.