Про нас

1929

рік заснування

Про нас

З моменту створення в 1929 році ГИПРОКОКС став світовим лідером в сфері проектування та розробки коксохімічних підприємств. Інститут є інжинірингової компанією, що реалізує передові технологічні рішення. Компанія спеціалізується в проектуванні, реконструкції та будівництві коксохімічних підприємств, пропонуючи високоякісні послуги.

Успіх ГИПРОКОКС - заслуга наших співробітників, які дотримуються принципів і пріоритетів компанії і вносять свій внесок в стратегію, реалізуючи в роботі симбіоз якісного інжинірингу та інноваційних технологій.

Візія інституту

Візія інституту - один з лідерів світового інжинірингового сектора в гірничо-металургійному комплексі.

Місія ГИПРОКОКС

Бути лідером інжинірингового сектора економіки країни в модернізації гірничо-металургійного сектора і паливно-енергетичного комплексу.

Об'єднуючи свої зусилля в командній роботі, реалізуючи свою технічну ідеологію в новаторство і якості проектів, зміцнюючи свою конкурентоспроможність ДП «ГИПРОКОКС» прагне стати Вашим найкращим партнером.

Ми вселяємо впевненість в майбутнє Вашого бізнесу, створюючи для нього проекти високоефективних виробництв і забезпечуючи їх обслуговування протягом усього життєвого циклу.

Ми прагнемо до підвищення ефективності Вашого бізнесу, пропонуючи оптимальні інженерні рішення,використання доступних виробничих ресурсів.

Гнучкість цінової політики та взаємин забезпечать Вам доступність наших продуктів.

Нашим найбільшим капіталом є люди, їх благополуччя, соціальна захищеність і зростання професійної компетенції.

Наш підхід є гарантією виконання зобов'язань перед державою та іншими зацікавленими сторонами.

Сприяти задоволенню потреб металургійного ринку, впроваджуючи передові, енергозберігаючі та екологічні технології в коксохімічне виробництво.

Цінності ГИПРОКОКС

1

Відповідальність і надійність

ГИПРОКОКС відповідальний перед замовником за якість інжинірингу, перед діловими партнерами і колегами - за надійність у виконанні. Будучи соціально відповідальною компанією перед країною і суспільством, закладаємо в наші проекти такі технологічні рішення, які допомагають нашим Замовникам ефективно використовувати природні ресурси, знижувати негативний вплив на клімат і підвищувати економічну ефективність.

2

Повага і довіра

У своїй роботі прагнемо довіряти один одному, поважати своїх колег і партнерів. Ми працюємо в одній команді і завжди готові надати підтримку. Наша мета - побудувати довгострокове партнерство. Після завершення проекту наша робота не закінчується - завжди готові забезпечити інформацією Замовника, необхідною для прийняття правильних рішень.

3

Інновації

За інноваціями майбутнє. Тому приділяємо велике значення дослідженню нових можливостей в повсякденній роботі. Співпраця з професіоналами з суміжних областей, в поєднанні з нашим власним досвідом і знаннями, дозволяють нам рухатися вперед і бути інжинірингової компанією, що пропонує передові розробки в сфері проектування та реконструкції коксохімічних підприємств. Таким чином, наші ідеї дозволяють розвивати існуючі технології, роблячи їх ще більш ефективними, зручними, безпечними і еко орієнтованими.

4

Технологічне лідерство

У нашій особі ви купуєте досвід і послуги високого рівня. Наша компанія має великий досвід в проектуванні, реконструкції та будівництві коксохімічних підприємств, що дозволяє нам максимально ефективно вирішувати поставлені завдання, мінімізувати можливі ризики на самих ранніх етапах і пропонувати оптимальні рішення. Технологічні розробки ГИПРОКОКС відповідають світовому рівню, захищені більш ніж 500 авторськими свідоцтвами і патентами. Ми орієнтовані на максимальний результат і в своїй роботі завжди прагнемо до більшого.

5

Професіоналізм

У своїй роботі покладаємося тільки на перевірену і достовірну інформацію, перед тим як прийняти рішення або вчинити дію. Над проектами спільно працюють професіонали, реалізуючи на практиці якісний інжиніринг та новітні технології.

6

Відкритість і консолідація

У своїй роботі керуємося принципами відкритої і чесної взаємодії всередині компанії. З метою створення унікального експертного майданчика ми відкриті до діалогу з громадськими організаціями та професійними співтовариствами. У розроблюваних проектах консолідуємо наукове середовище для створення і реалізації новацій, здатних забезпечити енергетичну незалежність України.