Звернення лідера

Звернення лідера

Рудика Віктор ІвановичДиректор ДП «ГИПРОКОКС»

Доктор економічних наук

Заслужений працівник промисловості України

Лауреат Державної премії України

в області науки і техніки

Шановні інвестори і партнери!

Багаторічна історія нашої вдалої роботи, стійке фінансове становище, згуртована команда професіоналів, традиційно тісні взаємини з підприємствами коксохімічної промисловості дозволяють нам бути Вашим надійним партнером.

Безумовно, всі наші досягнення – це, в першу чергу, заслуга колективу ГИПРОКОКС.

Ми прагнемо до того, щоб всі співробітники поділяли успіх, усвідомлювали свою причетність до корпоративних цінностей і пишалися тим, що вони є частиною нашої великої і професійної команди.

Корпоративна культура ГИПРОКОКС відрізняється здатністю мобілізації заради високих досягнень, залученістю та емоційною прихильністю спільній справі, націленістю на результат, високим рівнем самосвідомості та взаємної поваги.

Ми усвідомлюємо свою відповідальність не тільки перед інвесторами і партнерами,але і перед суспільством і державою, в якій живемо і працюємо. ГИПРОКОКС щорічно реалізує десятки нових проектів, які сприяють розвитку Вашого бізнесу і зростанню наукового потенціалу нашого колективу.

В особі ГИПРОКОКС Ви отримуєте надійного партнера, готового відповідати за свою роботу і якість інжинірингу. Ми зацікавлені в тому, щоб кожен залишався задоволений співпрацею з нами.

За історію своєї діяльності ГИПРОКОКС не раз доводив свої лідерські якості. Попереду, нас чекає великий шлях, і я впевнений, що вся наша команда, використовуючи накопичений досвід, спираючись на підтримку і довіру партнерів, з упевненістю дивиться в майбутнє.

Тому, ми раді запропонувати комфортність співпраці з ГИПРОКОКС і завжди відкриті для спілкування, обміну досвідом та реалізації нових рішень.