Всесвітнє визнання

Всесвітнє визнання

ГІПРОКОКС - бренд відомий у всьому світі, представлений державним підприємством, заснованим в 1929 році в м. Харкові - найбільшому науково-технічному центрі України.
За роки своєї діяльності ГИПРОКОКС придбав репутацію однієї з найбільш результативних компаній сучасної світової системи інжинірингу в області коксохімічного виробництва, активного і успішного конкурента світовим компаніям.

0

Країн світу в географії інжинірингу

0

Коксохімічних підприємств

0

Комплексів коксових батарей і хімічних цехів


Дивитися всі нагороди

Географія інжинірингу розширюється і на сьогоднішній день налічує 26 країн світу. Це 70 коксохімічних підприємств, побудованих за типовими проектами ГИПРОКОКС, 400 комплексів коксових батарей і хімічних цехів, виробничою потужністю більше 200 млн. тонн коксу на рік.
Стратегія діяльності ДП «ГИПРОКОКС» спрямована на сталий розвиток підприємства за рахунок постійного вдосконалення науково - технічного рівня розробок і послуг, також впровадження сучасних технічних рішень, технологій і устаткування.
Для створення інформаційних 3D - моделей об'єктів і електронного обміну даними на кожному етапі розробки і будівництва використовуються сучасні технології проектування на основі "Building Information Modeling" відповідно до ISO / TS 12911 та ISO 29481.
Будучи активним учасником міжнародного ринку, ГИПРОКОКС намагається перебувати в мейнстрімі технічного прогресу, тісно співпрацює з іншими науково - технічними установами, бере активну участь в національних та міжнародних конкурсах, конференціях, самітах, виставках, ярмарках. Все це дає можливість пропонувати економічні рішення, засновані на використанні інноваційних та екоорієнтованних технологій.