Методи і засоби проектування

Методи і засоби проектування

Cучасні технології проектування – основа якісного інжинірингу

Задану замовником структуру, склад і якість проекту, а також оптимізацію власних витрат ГИПРОКОКС досягає застосуванням сучасних програмно-апаратних засобів.

Для створення інформаційних 3D-моделей об'єктів і електронного обміну даними на кожному етапі розробки і будівництва ми використовуємо сучасні технології проектування на основі «Building Information Modeling» (BIM) відповідно до ISO / TS 12911 та ISO 29481.

Для реалізації технології BIM ми застосовуємо програмне забезпечення провідних світових фірм Autodesk, Bentley, EPLAN, TEKLA, ANSYS, INTERGRAPH, НТП «Трубопровод», ЛІРА софт, SCAD-Soft та власних розробок. У роботі ми готові використовувати будь-які інші ліцензійні програми, рекомендовані Замовниками – для адаптації нами науково-технічної документації, що розробляється нами, до систем забудовників.

 

Мережева інформаційна структура, якою користується ГИПРОКОКС протягом 20 років, побудована із застосуванням обладнання одного зі світових лідерів в області інформаційних технологій – Hewlett Packard.

Всі робочі місця оснащені високопродуктивними графічними станціями, персональні комп'ютери і сервери – ліцензійним програмним забезпеченням.