Про нас

Нагороди

ГИПРОКОКС зробив великий вклад в теорію дизайну об'єктів коксохімічного виробництва, впровадження і розвиток передових технологій коксохімічної промисловості СНД, Китаю, Індії, Пакистану, Туреччини, Ірану, Алжиру, Єгипту, країн Центральної та Східної Європи.

ГИПРОКОКС є лідером серед науково-технічних підприємств гірничо-металургійного комплексу України і входить в топ кращих компаній СНД. Системний підхід до реалізації інноваційних рішень дозволяє нам задавати напрямок стратегічного розвитку коксохімічної галузі.

За вагомий внесок в теорію дизайну об'єктів коксохімічного виробництва, впровадження і розвиток передових технологій ГИПРОКОКС був удостоєний цілого ряду національних і міжнародних нагород. Серед них і Європейська премія «European Quality Awards» – за невпинне вдосконалення якості інжинірингових послуг. Безліч відзнак, дипломів і грамот, якими відзначена наша діяльність, підкреслюють великі заслуги нашої команди і свідчать про її високий професіоналізм.

Будучи активним учасником міжнародного ринку, ГИПРОКОКС значно впливає на розвиток сфери інжинірингових послуг для коксохімії. Усвідомлюючи необхідність відповідності зростаючим вимогам клієнтів, ми намагаємося перебувати в мейнстримі технічного прогресу, тісно співпрацювати з іншими науково-технічними установами, брати участь в національних і міжнародних конкурсах, конференціях, самітах, виставках і ярмарках.

Все це дає нам можливість пропонувати економічні рішення, засновані на використанні інноваційних та екоорієнтованих технологій.

0+

Нагород

0

Коксохімічних підприємств

0

Комплексів коксових батарей та хімічних цехів