Масштабна модернізація коксохімвиробництва АМКР

08.06.2018
Назад до списку новин

На ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (колишній Криворізький металургійний комбінат) 25 травня 2018 року відбувся мітинг з приводу введення в експлуатацію коксової батареї №5 – заключного етапу будівництва комплексу коксових батарей №№5,6.
Це наймасштабніший інвестиційний проект промислового будівництва в Україні останніх років.
Були запропоновані і реалізовані прогресивні технології, нові ефективні проектні рішення, в тому числі спрямовані на зниження шкідливого техногенного впливу на навколишнє середовище, що дозволяє знизити викиди забруднюючих речовин в атмосферу приблизно в два рази в порівнянні з викидами на цих батареях до реконструкції.
Значно покращилися умови праці на робочих місцях.
З введенням в дію коксових батарей №№5,6 виробництво коксу на підприємстві збільшується на 70%, що значно скорочує потребу в привізному коксі.
Генеральним проектувальником і постачальником технології виступив ДП «ГИПРОКОКС».
На мітингу заступник генерального директора з виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Ігор Романюк зазначив значну роль науково-технічних фахівців ДП ​​«ГИПРОКОКС» в створенні нового промислового комплексу прогресивного дизайну – істотного етапу оновлення виробничих потужностей підприємства, а також всієї компанії АрселорМіттал.