Симпозіум «Вуглехімія та екологія Кузбасу»

17.10.2018
Назад до списку новин

Співробітники ДП «ГИПРОКОКС» (начальник коксового відділу Абдуллін Сергій Юрійович і начальник групи хімічного відділу Рогожин Андрій В’ячеславович) взяли участь у роботі VII Міжнародного симпозіуму «Вуглехімія та екологія Кузбасу», який відбувся 7÷10 жовтня 2018 року в м. Кемерово.

 

Тематика симпозіуму: будова і хімія вугілля, глибока переробка вугілля з синтезом цінної хімічної продукції та екологічні проблеми.

 

Для ДП «ГИПРОКОКС» в рамках розробок нових напрямків альтернативних технологій з комплексної переробки вуглевмісної сировини з отриманням високоякісної ліквідної продукції є актуальним впровадження нових знань в сфері сучасного уявлення про структуру і властивості вугілля, мінеральний склад та органічні компоненти вугілля, збагачення вугілля, газифікаціі та зрідження вугілля, отримання синтетичного рідкого палива; нові методи отримання кам’яновугільного пеку, а також виробництво адсорбентів і гумінових препаратів; синтез, властивості та сучасне використання вуглецевих наноматеріалів.