Соціальна сфера

Умови праці та турбота про співробітників

Піклуватися про соціальну захищеність співробітників і забезпечувати високий рівень оплати праці, в цьому і полягає філософія успіху ГИПРОКОКС. Повага і захист прав наших співробітників є головним принципом, якого компанія незмінно дотримується.

Наші принципи

 

Гідна оплата праці та соціальні гарантії

 

Ми раді можливості забезпечувати гідну оплату праці і надавати соціальні гарантії, тому що цінуємо внесок кожного співробітника в загальний результат. Щорічно в компанії проводиться оцінка ефективності роботи кожного співробітника і за її результатами здійснюється подальше просування і заохочення співробітників.

Комфортні умови праці

Досягнення співробітниками ефективних результатів праці залежать від багатьох чинників: зручне, комфортне і безпечне робоче місце, оснащене сучасними офісною і кліматичною технікою, новітнім програмним забезпеченням. Є також можливість користування службовими  мобільними телефонами, ноутбуками, службовими автомобілями. Велике значення приділяється забезпеченню безпечних умов роботи.

Кар'єрне зростання і навчання

З метою підвищення професійного рівня і розвитку особистісних якостей співробітники компанії відвідують спеціалізовані виставки, тренінги, конференції та семінари. Ми зі свого боку всіляко підтримуємо таку тенденцію. Для кар'єрного росту діють програми професійного та особистісного розвитку.

Корпоративна культура компанії

Для нас важливо створити такі умови, щоб кожен співробітник відчував свою причетність до всіх процесів, які відбуваються в компанії і був зацікавлений в максимально ефективних результатах своєї роботи. Наявні традиції ГИПРОКОКС - організація святкових концертів до дня 8 березня і на Новий рік, а також проведення екскурсій, спортивних змагань, пікніків і майстер класів, що тільки сприяє згуртованості колективу.